Biz Kimiz ?

Edge Yazılım; Ticari ve Kurumlar Otomasyonlarında diğer yazılım ve donanım çözümlerinde sektörün lider ve yön belirleyen kuruluşu olarak 2011 yılında şahıs işletmesi yapısında kuruldu. Sektörde müşterilerine daha kurumsal ve profesyonel hizmetler sunmak için çalışmalarına devam ediyor.

Kuruluş tarihinden bu yana müşterilerinin Yazılım ve Donanım çözümlerine ilişkin beklentilerini güvenilir, kalıcı ve yenilikçi işbirlikleriyle karşılama hedefiyle çalışmaktadır.

Hayatı kolaylaştıran ve zenginleştiren hizmetleri verme anlayışı doğrultusunda, ihtiyaca göre geliştirdiği özel yazılım ve donanım çözümleriyle, müşterilerine beklentilerinin ötesinde hizmet verme ilkesiyle hareket etmektedir.

Kalıcı değerlerimizi sürekli kılmak ve müşterilerimize sağlamış olduğumuz kesintisiz hizmeti en hızlı ve güvenilir şekilde devam ettirebilmek için tüm Türkiye'de çözüm ortağı ve bayi yapılanmamızı titiz ve hızlı bir şekilde sürdürüyoruz.

Edge Yazılım, koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması için sürekli olarak tercihini alanında eğitimli, deneyimli, hızlı çözüm üretebilen, dinamik bir ekiplerden yana kullanmaktadır.